Hizmetlerimiz
Halı Yıkama
Halı Yıkama Halılarınız deneyimli kadromuz tarafından, garantili bir şekilde antibakteriyel şampuanlar kullanılarak gelişmiş otomatik halı yıkama makinelerinde ilk günkü gibi tertemiz olacak şekilde yıkanır.
 
tümü »
 
Halı Overlok
Halı Overlok Halı overlokları evinizi daha düzgün ve halılarınızı derli toplu gösterir. Yıpranan, hasar gören ve küçültmek istediğiniz halılarınızı keserek overlok makinesi ile biçimlendiriyoruz.
 
tümü »
 
 
Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama Koltuklar evimizde halılardan sonra en çabuk kirlenen nesnelerdir. Çünkü tüm ev ahalisi ve evin misafirleri günler, aylar boyu üzerlerine oturma eyleminde bulunur.
 
tümü »
 
Battaniye Yıkama
Battaniye Yıkama Battaniye yıkama işlemlerini özel yıkama teknikleri ile gerçekleştirmekteyiz. Ev ortamında temizlenemeyecek olan battaniyeleri özel tekniklerimiz ile ilk gün ki temiz haline getiriyoruz.
 
tümü »
 
 
Yorgan Yıkama
Yorgan Yıkama Yorgan Yıkama Yorganlar evde yıkanmaya pek uygun olmayan ev eşyalarıdır. Yorganların içindeki pamuk, elyaf ve silikon gibi maddeleri özel yıkama teknikleri ile yıkanarak yapısının bozulmaması sağlanır.
 
tümü »
 
Oto Yıkama
Oto Yıkama Kalyoncu Halı ve Oto Yıkama olarak araçlarınızın iç, dış ve detaylı yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Arabalarımızın içersin de zamanımızın çoğunu geçiririz. Bu geçirdiğimiz zamanı daha kaliteli hale getirmek için araçlarımızı temizliği önem vermelisiniz.
 
tümü »
 
 
Pasta Cila
Pasta Cila Pasta cila araçların yüzeylerinde oluşan çizik ve yıpranmaları yok ederek, cila ile parlatma işlemidir. Çiziklerin içleri pastadaki silikonlar ile doldurularak çizikler ortadan kalkar. Cila sayesinde aracın dış yüzeyi ışıl ışıl olur.
 
tümü »
 
Detaylı Temizlik
Detaylı Temizlik Araçlara uygulanan detaylı temizlik iç zeminin süpürülmesi, yıkanması, koltuk yüzeylerinin temizlenmesi, bagajın temizlenmesi, iç yüzeylerin parlatılması gibi işlemler içermektedir. Aracınız firmamız sayesinde ilk gün ki temiz ve bakımlı haline geri dönecektir.
 
tümü »
 
 
Çelik Jant Temizleme
Çelik Jant Temizleme Araçlarınızın jantlarını temizletip parlatmak mı istiyorsunuz? Jantlarınızın kirli ve bakımsız halinden sıkıldıysanız sizleri Kalyoncu Halı ve Oto Yıkama'ya bekliyoruz.
 
tümü »
 
Far ve Stop Parlatma
Far ve Stop Parlatma Araçlarda bulunan lambalar ne kadar temiz olur ise yolun takibi o kadar sorunsuz olur. Aracınızın hem estetik görüntüsü hem de trafikte sağlıklı bir yolculuk için far ve stop lambalarınızın bakım ve parlatma işlemlerini yaptırınız.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB